Vier vragen aan Henry Hamstra

De vier vragen

Elke maand laten wij u kennis maken met een van onze leden door middel van een aantal vragen. Deze maand valt de eer te beurt aan…

Henry Hamstra

1. Kunt u ons iets vertellen over uzelf en uw bedrijf?
Ik ben Henry Hamstra 50 jaar, getrouwd en vader van een dochter van 9. Vanaf mei 2015 mag ik mij een ‘ Google Street View|Trusted fotograaf’ noemen. Wij laten het beste dat jullie bedrijf te bieden heeft zien door middel van een virtuele Tour van hoge kwaliteit. Deze Tour brengt het bedrijf tot leven en vergroot bovendien de betrokkenheid van de bezoekers. We hebben het over een kijkje achter de schermen, de sfeer proeven of gewoon heel praktisch laten zien wat er door jouw bedrijf wordt verkocht en aan service wordt geboden. De techniek van Google Street View alleen dan binnen!

2. Waarvoor komt u dagelijks uw bed uit?
Voor het beoefenen van mijn hobby want werken wil
                                                                                      ik het liever niet noemen.

3. Waarom is uw bedrijf lid geworden van de BBC?
Wij hebben wat met het Ronald mc Donald huis en ik wilde als Nijkerker graag mijn netwerkgebied uitbreiden en dan is de omgeving Utrecht een mooie stap.

4. Wat heeft de BBC u tot nu toe gebracht?
Behalve leuke en interessante bijeenkomsten na een jaar ook enkele opdrachten.  

HMedia 360
Westkadijk 9
3861 MB Nijkerk

Henry Hamstra
info@hmedia.nl
06-21807282